Bazény BIODESIGN

Design podle individuálních požadavků

Biodesign představuje inovativní řešení bazénů a jezírek přímo na Vaší zahradě. Velkou výhodou je možnost vybudovat bazén v jakémkoliv tvaru. Díky tomu může bazén vzniknout i v atypickém prostoru a dokonale se přizpůsobí potřebám zákazníka. Bazény Biodesign mohou mít vlastní pláž a pozvolný vstup do vody. Velikost a hloubku bazénu si určujete sami. Bazén Biodesign tak může být využíván pro plavání, ale i bezpečné hry dětí na mělčině. Navíc je možné v bazénu vybudovat schůdky nebo prostory k sezení.

Díky jedinečnému designu a zpracování tvoří bazény Biodesign krásný doplněk pro Vaši zahradu po celý rok. V letním období se voda v bazénu ohřívá kratší dobu a zůstává déle teplá. V zimních měsících se z bazénu Biodesign stává přírodní okrasné jezírko.

Technologie a životní prostředí

Přirozené čištění a filtrování bazénu zajišťuje systém MagnaPool. Voda je průzračně čistá i bez použití velkého množství chemických látek. Navíc může být voda v bazénu slaná nebo obsahovat minerály, což ocení především lidé se zdravotními problémy.

Výstavba bazénů Biodesign je rychlá a šetrná k životnímu prostředí. Místo betonu a cementu se pro realizaci využívají přírodní materiály. Bazén tak přirozeně zapadne do okolního prostředí.